Titel
Een wereld van papier zal heel de wereld wezen, De beste gedichten van Guido Gezelle, 1998, 1ste druk
Schrijver
Guido Gezelle
Taal
Nederlands
ISBN
9789022314524
Uitgever
Standaard Uitgeverij
Prijs
€ 15,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
522 pp, Hard cover, gebonden, met (licht beschadigd) omslag. Gaaf exemplaar
Meer info
Een door dr. Jozef Boets samengestelde bloemlezing, met een inleiding vn Anton van Wilderode en Michel van der Plas. Met voor zijn Vlaams niet beheerst handige woordverklaringen. Prachtige uitgave. .
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Roomse resten
- Na uw bestelling ontvangen u en Roomse resten een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Roomse resten vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Roomse resten kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.