Titel
De TaalvervuilingsAward / het lelijkste Nederengels ooit
Schrijver
Tiggeler, E.
Taal
Nederlands
ISBN
9789012108676
Uitgever
Sdu Uitgevers
Prijs
€ 3,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
100pp, geen jaartal, paperback, in goede staat
Meer info
In de TaalvervuilingsAward etaleren de auteurs de meest schaamteloze voorbeelden van het modieuze Nederengels. In deze vermakelijke quickscan van het moderne taalgebruik belonen ze de items op hun shortlist met de TaalvervuilingsAward: de prijs voor het lelijkste halfbakken Engels in het Nederlands. Dat maakt dit kleine lexicon een ontluisterende, maar vooral amusante dwarsdoorsnede van het moderne Nederengels.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.