Titel

Impressionisme

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789060177518

Uitgever

Gaade - Veenendaal

Prijs

7,50

Bijzonderheden

1987, 285 pp hardcover gebonden met stofomslag (zo goed als nieuw!) Staat van het boek: 9.0

Meer info
Phoebe Pool - Impressionisme
(Gaade - Veenendaal)
ISBN 9060177517
uitgave uit 1987
285 pp hardcover gebonden met stofomslag
(zo goed als nieuw!)
Staat van het boek: 9.0

Een duidelijk overzicht van de geschiedenis van het impressionisme, dat is, in het kort, de inhoud van dit boek. Beginnend met een beknopt overzicht van de voorgeschiedenis, wordt de ontwikkeling beschreven aan de hand van enige van de belangrijkste kunstenaars, Pisarro, Monet, Renoir, en diegenen die er meer zijdelings mee te maken hadden, als Manet, Degas, Gauguin en Van Gogh. Het betoog is rechtlijnig en wordt verlevendigd door meningen van tijdgenoten en persoonlijke overpeinzingen van de schrijfster over achtergronden en aard van het impressionisme. Hoewel al twintig jaar geleden geschreven, doet het in deze huidige bewerking niet gedateerd aan en is het een prettig leesbaar boek, dat als een welkome aanvulling op de vele, vaak tekstloze plaatwerken over het impressionisme kan fungeren. Met bibliografie en register.

Prijs €7,50
Afbeeldingen
Pool, Phoebe - Impressionisme
Pool, Phoebe - Impressionisme
Pool, Phoebe - Impressionisme
Pool, Phoebe - Impressionisme
Pool, Phoebe - Impressionisme
Pool, Phoebe - Impressionisme
Pool, Phoebe - Impressionisme
Pool, Phoebe - Impressionisme
Pool, Phoebe - Impressionisme
Pool, Phoebe - Impressionisme
Pool, Phoebe - Impressionisme
Stanley&Livingstone Utrecht

Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!

ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Stanley&Livingstone.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Stanley&Livingstone
  • Na uw bestelling ontvangen u en Stanley&Livingstone een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Stanley&Livingstone vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Stanley&Livingstone kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren