Titel
De ring / de erfenis van de laatste tempelier
Schrijver
Molist, Jorge
Taal
Nederlands
ISBN
9789041761903
Uitgever
Sirene/Zilver pockets
Prijs
€ 2,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2008, paperback, 350 blz, in goede staat, kl vouw op voorplat
Meer info
Christina, een veelbelovende advocate uit New York, krijgt voor haar zevenentwintigste verjaardag twee ringen. De eerste is een gouden verlovingsring van haar vriend, een steenrijke beursmakelaar. De andere is een antieke ring zonder afzender. Christina neemt beide ringen aan zonder te weten dat ze elkaar uitsluiten. De antieke ring voert haar mee in een avontuur waarin ze onvergetelijke lessen trekt over leven, liefde en dood. Ze keert niet enkel terug naar haar eigen verleden, maar ook naar een verleden dat veel verder in de geschiedenis teruggaat: dat van het tragische lot van de laatste tempelier.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.