Titel
WIJNONTDEKKINGEN. Op stap met de wijninkoper van HEMA: Zuidwest-Frankrijk
Schrijver
Kleyn, Onno H.
Taal
Nederlands
ISBN
9789018006600
Uitgever
ANWB Uitgeverij Boeken / Uitgeversmaatschappij Tirion, Baarn, 1996
Prijs
€ 2,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Paperback / soft back, 64pp, in goede staat
Meer info
Médoc, Saint-Emilion, Bergerac... Allemaal klinkende namen van wijngebieden in Zuidwest-Frankrijk. Maar ken je ook Buzet, Gaillac,of Irouléguy? Peter van Houtert, wijninkoper van HEMA en een echte levensgenieter, neemt ons mee op reis door bekende en onbekende wijnstreken van de 'Sud-Ouest' en geeft en passant veel smakelijke en prettige tips voor restaurantjes, hotelletjes en adressen waar je wijn kunt proeven. Een enthousiaste gids voor op reis of thuis.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Azucena
- Na uw bestelling ontvangen u en Azucena een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Azucena vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Azucena kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.