Titel

Amsterdam et Venise Ouvrage enrichi de 7 eaux-fortes par MM. Léopold Flameng et Gaucherel, et de 124 gravures sur bois.

Schrijver
Uitgever

Paris Plon et Cie 2ième ed. 1877 632p.

Prijs

175,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Toile Illustrée de 7 eaux-fortes par Léopold Flammeng et de 124 gravures sur bois in-texte. Papier: velin blanc. Tête dorée. Reliure de condition moyenne. Dos tristement endommagé et détaché, mais intérieur très belle!

Verzameld Werk Nijmegen

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Verzameld Werk.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Verzameld Werk
  • Na uw bestelling ontvangen u en Verzameld Werk een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Verzameld Werk vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Verzameld Werk kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren