Titel
Er was eens een aapje... / over letters van aap tot zee
Schrijver
Spee, Gitte
Taal
Nederlands
ISBN
9789044322873
Uitgever
The House of Books
Prijs
€ 4,10
Bijzonderheden
2008, Gebonden, 28 blz., h16,5xb16,5cm., prima klein exemplaar
Meer info
Recensie(s)
Een aapje is op zoek naar de zee, "maar hoe moest hij gaan en wie ging er mee?. Hij gaat op bezoek bij big die juist een boek leest en terwijl aap wacht, neemt hij cola en chocolade. Big heeft geen tijd, dus gaat aap langs bij onder meer eend, gans en leeuw om uiteindelijk een richtingaanwijzer naar zee te vinden. Aan het strand is ook big, met een taxi is gekomen, met wie aap een ijsje eet, kijkend naar een boot vol met letters van het alfabet. Groot vierkant prentenboek, met op de linkerpagina steeds twee of drie vierregelige ritmisch goedlopende verzen (abcb) en op de rechterpagina humoristische illustraties in pastelkrijt. Het verhaal beschrijft de zoektocht naar de zee en per pagina worden woorden gebruikt waarin steeds een letter verwerkt is (per pagina twee letters uit het alfabet). Geen traditioneel ABC-boek, waarbij alleen de beginletter van het woord belangrijk is, maar verzen waarbij de jonge lezer/luisteraar op zoek moet gaan naar de letters in de woorden (en ook in de illustraties). Mooi vormgegeven boek met erg leuke schutbladen waarin het hele alfabet verwerkt is. Vanaf ca. 4 jaar.
Afbeeldingen
‘BaalderBoek’ is vooral gespecialiseerd in prenten- en kinderboeken. De boeken bij ‘BaalderBoek’ zijn ingedeeld op de thema’s van Kleuterplein en Schatkist en enkele andere veel voorkomende onderwerpen in de groepen 1 en 2 van de basisschool.
Hieronder een alfabetische lijst:
*Avontuur, *Bijbel, *Bouwen, *Buitenspelen, *Communicatie/Post, *December, *Dieren/Dierentuin, *Doen als of, *Eten en drinken/Restaurant, *Familie, *Gezondheid, *Herfst, *Kunst/Museum/Muziek, *Lente, *Lied/Vers/Gedicht, * Machines, *Natuur/ Milieu, *School, *SEO(Soc. Emot. Ontw.) *Uitvinden/Techniek, *Vervoer, *Winkelen, *Winter, *Wonen, *Voorbereidend lezen, *Voorbereidend rekenen, *Voorlezen, *Woordenschat.
Thuis staan nog veel meer boeken op de plank! Ook gerangschikt op bovenstaande thema’s. Vraag er naar door middel van een mailtje, misschien staat het gezochte exemplaar er tussen.
Bovendien help ik graag bij het zoeken naar een bepaald boek.
Laat het mij maar weten. Ook basisscholen kunnen van deze service gebruik maken.
De bestelde boeken worden via PostNL meestal voor € 4,25 in een brievenbuspakket verstuurd. Bij aankoop van meerdere boeken of grote boeken is pakketverzending mogelijk via PostNL, € 7,95 (tot 10 kg).
Het pakket wordt dan thuisbezorgd.
Afhalen na afspraak kan ook.
Zelf langskomen en lekker zoeken? Hartelijk welkom. Stuur maar even een mailtje.
Met groet,
Dinie Tijhuis, BaalderBoek.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met BaalderBoek
- Na uw bestelling ontvangen u en BaalderBoek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BaalderBoek vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- BaalderBoek kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.