Titel
Verborgen verleider (Psychologie van de reuk)
Schrijver
Vroon, Piet - Amerongen, Anton van - Vries, Hans de
Taal
Nederlands
ISBN
9789026313264
Uitgever
Ambo
Prijs
€ 4,50
Bijzonderheden
1994, 251 pp paperback (zo goed als nieuw!) Staat van het boek: 9.0
Meer info
(Piet Vroon / Anton van Amerongen / Hans de Vries)
(Ambo)
ISBN 9026313268
uitgave uit 1994
251 pp paperback
(zo goed als nieuw!)
Staat van het boek: 9.0
Onderwerp van deze studie - coproduktie van de psychologen Vroon en de Vries en de bioloog van Amerongen - is het menselijk reukvermogen in al haar aspecten. Na een inleiding in cultuur- en wetenschappelijke geschiedenis van de reuk wordt bouw en werking van het reukorgaan uiteengezet. Vervolgens komen achtereenvolgens de algemene eigenschappen van de reukzin aan de orde, inter- en intrapersoonlijke verschillen in geurwaarneming, geurherkenning en persoonlijk geurpaspoort. Het reukorgaan heeft verbindingen met lang geleden ontstane systemen in de hersenen die emoties, stemming en motivatie regelen. Geuren beïnvloeden daardoor het gedrag op een vaak onbewuste, maar zeer direkte manier en hebben een sterke verbinding met het episodisch geheugen. Reukstoornissen, onderwerp van het laatste hoofdstuk, hebben dan ook ingrijpende gevolgen. Het boek wordt afgesloten met enkele praktische tips en aanbevelingen. Een prettig leesbaar en onderhoudend werk over een door velen onderschat zintuig. De belangrijkste feiten over het reukzintuig worden op heldere wijze uiteengezet. Niet alleen interessant voor psychologen, maar zeker ook voor een breder lezerspubliek.
(Biblion recensie, Drs. N.P. Aders.)
Prijs €4,50
Afbeeldingen
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Stanley&Livingstone
- Na uw bestelling ontvangen u en Stanley&Livingstone een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Stanley&Livingstone vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Stanley&Livingstone kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.