boekmakelaar is momenteel afwezig,boekmakelaar heeft de volgende melding achtergelaten:

01012035

De verkoper verwacht te reageren na 01-01-2035
Titel

Oorsprong van Art Nouveau. Het Bing imperium

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789061535607

Uitgever

Mercatorfonds / Van Gogh Musem

Prijs

22,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2004, 295 pp., paperback. NIEUWSTAAT

Meer info
Nieuwstaat.

De opening van Siegfried Bing's galerie l'Art Nouveau was een belangrijke gebeurtenis op de Parijse kalender. De deuren aan de Rue de Provence, nummer 22, op de hoek met rue Chauchat, gingen open op donderdag 26 december 1895. Al in juli van dat jaar had Bing aangekondigd dat hij kunstzinnig meubilair wilde gaan tonen, en daar werd verwachtigsvol naar uitgekeken.
Uitgaande van zijn voorliefde voor Japanse kunst en de vervaardiging van gebruiksporselein worden in dit boek de uiteenlopende interesses van Bing besproken. Alle hoofdstukken in het boek zijn gebaseerd op uitgebreid archivarisch onderzoek en op de lokalisering van kunstobjecten die Bing verkocht aan verzamelaars en musea of zelf sponsorde. De oorsprong van Art Nouveau laat zien hoe één man, een kunsthandelaar, zich ontpopte als een internationale trendsetter wiens objecten de gehele kunstwereld in Europa en de Verenigde Staten beïnvloedde.
Afbeeldingen
Weisberg, Gabriel P., Edwin Becker, Évelyne Possémé - Oorsprong van Art Nouveau. Het Bing imperium
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekmakelaar.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren