Titel
Hoe kunst de wereld maakt
Schrijver
Spivey, N.
Taal
Nederlands
ISBN
9789055446056
Uitgever
Ludion
Prijs
€ 14,50(Excl. verzendkosten)
Verzendkosten
Bijzonderheden
2006, Gebonden, hardcover met stofomslag; ingenaaid, 133 ill. in kleur en z/w, 288pp. (als nieuw)
Meer info
Ambitieus en breed van opzet geeft Hoe kunst de wereld maakt een nieuwe, verfrissende kijk op de kunstgeschiedenis en, aan de hand van kunst, op de geschiedenis van de mensheid. Onder het motto 'Ieder mens is een kunstenaar' gaat Nigel Spivey op zoek naar het antwoord op de vraag hoe wij mensen aan ons unieke talent voor symbolische representatie komen en hoe we het ontwikkelden. De eerste grotschilderingen die aan het eind van de negentiende eeuw werden ontdekt, werden met ongeloof begroet. Het was toch niet mogelijk dat er al 30.000 jaar geleden zulke handige en vaardige kunstenaars bestonden?
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenkeldertje
- Na uw bestelling ontvangen u en boekenkeldertje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenkeldertje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenkeldertje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.