Titel
De val van Bali - Twee vrienden maken in 1906 de militaire expeditie naar het eiland Bali mee, de een als toeschouwer, de ander, een officier, als deelnemer.
Schrijver
Vanvugt ('s-Hertogenbosch, 16 april 1943), Ewald Maria Gerardus Antonius
Taal
Nederlands
ISBN
9789062652280
Uitgever
Knipscheer, Uitgeverij, pb 316 pag., rug goed, ongelezen.
Prijs
€ 5,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1987, 1e druk
Meer info
Recensie(s)
De Vijfde Balische Expeditie in 1906 wordt meegemaakt door ene Anton, baron van Dedem als toeschouwer en door zijn vriend, de officier de Moor, als deelnemer. Beiden zijn getuige van de poepoetan, de strijd tot het einde (hier: zelfmoord), van de vorstenhuizen van Badoeng en Pametjoetan. Vanvugts stijl is vreemd en vol stijlfouten, en hij gebruikt teveel bijvoeglijke naamwoorden. Het verhaal is langdradig, kan maar zelden boeien, en kent eindeloze herhalingen en veel anachronismen. Dit boek lijkt het onderwerp authentiek te beschrijven, maar deze onbekende episode uit de geschiedenis wordt er op historisch en wetenschappelijk onverantwoorde wijze in behandeld: zo heeft de hoofdpersoon, Anton baron van Dedem, volgens de familie van Dedem nooit bestaan. .
Afbeeldingen
Deelnemer als particulier sinds het begin van Boekwinkeltjes in 2002 - mr drs Hans P. van Weeren, Karekietlaan 6, 2261 CK Leidschendam. Bank NL34INGB0000150049. Verzendkosten: alleen de PostNL kosten (met track and trace) worden in rekening gebracht.(er wordt gebruik gemaakt van postzegels). Bij vragen het aparte vragenformulier gebruiken, niet het bestelformulier - die vragen worden vaak niet tijdig gelezen. Bij vragen op het bestelformulier geldt het als onherroepelijke bestelling. Toezending geschiedt zo mogelijk per ommegaande na ontvangst van de bestelling, U ontvangt gelijktijdig een e-mail die als rekening geldt. Op het vragenformulier kunt U ook vooraf vragen wat de verzendkosten zullen zijn of informeren of bijvoorbeeld open verzending van boeken mogelijk en goedkoper is. In vakantieperioden kan enige vertraging optreden. Bij niet-verzekerde verzending geschiedt de verzending voor rekening en risico van de koper. Paypal mogelijk (tegen een toeslag van 5%). Wereldwijde verzending. Afhalen en annuleren van een geplaatste bestelling is helaas niet mogelijk.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Ponsava Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Ponsava Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ponsava Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Ponsava Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.