Titel

Kampen, het Gotische huis en de bibliotheek.Een lijst van boeken en artikelen over Kampen aanwezig in de bibliotheek.

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Kampen, [OpenbareLeeszaal en Bibliotheek], 1969.

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Gelijmd, oorspr. zacht kart. omsl. 8vo., (2), 86 blz., 1e (enige) druk

Meer info
Met een historische bijdrage van Rudolf J. Kolman : Het Gotische Huis kreeg een passende bestemming

Dr. Rudolf Jan Kolman. (Nijmegen 1919 - Kampen / Zwolle 1 januari 2011)


Staat: Omslag groezelig / vlekkig
Porto voor koper


k1pl7/01266/01267


Overijssel Kampen regionale bibliografieën geschiedenis bibliotheken topografie plaatsbeschrijving
Afbeeldingen
Kolman, R.J. (bijdr.)  - - Kampen, het Gotische huis en de bibliotheek.Een lijst van boeken en artikelen over Kampen aanwezig in de bibliotheek.
Antiq. Jan Poutsma Kampen

Verzending via Postnl, DHL of DPD.
Normale verzendkosten.
Voor boeken die niet door de brievenbus kunnen is DPD of DHL een goed optie: Ophalen bij DHL Servicepoint € 5,00
Afhalen is natuurlijk ook mogelijk

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Antiq. Jan Poutsma.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Antiq. Jan Poutsma
  • Na uw bestelling ontvangen u en Antiq. Jan Poutsma een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Antiq. Jan Poutsma vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Antiq. Jan Poutsma kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren