Titel
Kijk op wijn
Schrijver
Duyker, Hubrecht
Taal
Nederlands
ISBN
9789021011776
Uitgever
Zomer en Keuning
Prijs
€ 6,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1982, 160 pag., paperback, zeer goede conditie
Meer info
Een kleurrijke gids voor Europa's beste wijnen en wijngaarden. De wijnen worden sterk visueel gepresenteerd, compleet met korte kenschetsen en praktische serveertips. 130 wijnsoorten van eenvoudig tot bijzonder worden behandeld. Van alle typen is de karakteristieke wijn gefotografeerd. Op de linkerpagina ziet men de flesvorm, etiket, de kurk, wijntekst en bijpassend glas. Op de rechterbladzijde de streek van herkomst.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Wolkers Collection
- Na uw bestelling ontvangen u en Wolkers Collection een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wolkers Collection vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Wolkers Collection kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.