Titel
Deutschland Bekenntnis zum Frieden
Schrijver
Uitgever
Liebheit & Thiesen, Berlin
Prijs
€ 20,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
ISBN: - jaar: 1933 druk: - nur/nugi: -
Meer info
Rede des Reichskanzlers Adolf Hitler an das deutsche Volk am 14. Oktober 1933. 13+1 pg, twee ponsgaatjes, voorop vage stempel 7 februari 1934, in goede staat, ISBN: - jaar: 1933 druk: - nur/nugi: -
Afbeeldingen
TweedehandsBoekEU
Herveld
Meer dan 2000 2ehands boeken over allerlei onderwerpen. Als je informatie over het boek wilt dan graag een vraag stellen en niet bestellen. Bijvoorbeeld over aanwezig zijn van omslag, eventuele beschadigingen e.d. Op verzoek stuur ik een foto van het gewenste boeken op. Dan GEEN bestelling plaatsen maar stel dan een vraag over dit boek.
Het verzendrisico is voor de koper. LET OP: Belangstellenden uit België of Duitsland, verzendkosten bedragen als snel € 7,00 of meer.
Ik verkoop als particulier.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met TweedehandsBoekEU
- Na uw bestelling ontvangen u en TweedehandsBoekEU een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van TweedehandsBoekEU vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- TweedehandsBoekEU kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.