Titel
De laatste oorlog - Abel Kaplan leert in de jaren tachtig tijdens zijn studie geschiedenis zijn grote liefde Eva kennen. Bij haar joodse familie ondervindt hij voor het eerst het gevoel op zijn plek te zijn, en hij noemt dat geluk.
Schrijver
Heerma van Voss (Amsterdam 1986), Daan
Taal
Nederlands
ISBN
9789023495246
Uitgever
Bezige Bij, pb., 431 pag. Nieuw.
Prijs
€ 7,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2016, 1e druk
Meer info
Kaplan kiest vervolgens voor een bescheiden betrekking op een islamitische
school, maar uiteindelijk brengt zijn rechtvaardigheidsgevoel hem tot handelen. Door de bekommernis om een gepeste leerling raakt zijn leven in een stroomversnelling. De laatste oorlog is een ontroerend en bij vlagen humoristisch boek, waarin de lezer steeds verder wordt meegevoerd in de bijzondere wereld van Abel Kaplan. Eén vraag staat centraal: hoe kan iemand die geen oorlogen heeft meegemaakt zijn goedheid bewijzen?
Afbeeldingen
Deelnemer als particulier sinds het begin van Boekwinkeltjes in 2002 - mr drs Hans P. van Weeren, Karekietlaan 6, 2261 CK Leidschendam. Bank NL34INGB0000150049. Verzendkosten: alleen de PostNL kosten (met track and trace) worden in rekening gebracht.(er wordt gebruik gemaakt van postzegels). Bij vragen het aparte vragenformulier gebruiken, niet het bestelformulier - die vragen worden vaak niet tijdig gelezen. Bij vragen op het bestelformulier geldt het als onherroepelijke bestelling. Toezending geschiedt zo mogelijk per ommegaande na ontvangst van de bestelling, U ontvangt gelijktijdig een e-mail die als rekening geldt. Op het vragenformulier kunt U ook vooraf vragen wat de verzendkosten zullen zijn of informeren of bijvoorbeeld open verzending van boeken mogelijk en goedkoper is. In vakantieperioden kan enige vertraging optreden. Bij niet-verzekerde verzending geschiedt de verzending voor rekening en risico van de koper. Paypal mogelijk (tegen een toeslag van 5%). Wereldwijde verzending. Afhalen en annuleren van een geplaatste bestelling is helaas niet mogelijk.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Ponsava Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Ponsava Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ponsava Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Ponsava Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.