Titel
Wonderkind, als een droom een obsessie wordt
Schrijver
Duchen, Jessica
Taal
Nederlands
Uitgever
De Kern, De Fontein, Baarn
Prijs
€ 4,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2007, paperback, met flappen, 382 pag, pakketpost, gebruikerssporen
Meer info
Vertaling Jan Smit
Met "Wonderkind" heeft Jessica Duchen een indringende roman geschreven over het effect dat een hoogbegaafd kind heeft op het gezin, en het effect van hen op haar.
Met "Wonderkind" heeft Jessica Duchen een indringende roman geschreven over het effect dat een hoogbegaafd kind heeft op het gezin, en het effect van hen op haar.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boek in Orden
- Na uw bestelling ontvangen u en Boek in Orden een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boek in Orden vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boek in Orden kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.