Titel

Feestgroete aan onze geliefde ouders Johannes Martinus Van herwaarden en Sara Van tiel, ter gelegenheid van hun zilveren huwelijksfeest 1858-19 mei-1883. z.p. Plano. Gedrukt in goud op blauw papier.

Schrijver
Uitgever

Prijs

66,00

Bijzonderheden

1883, 19 mei Gedicht ondertekend: Uwe liefhebbende kinderen.

Meer info
Feestgroete aan onze geliefde ouders Johannes Martinus Van herwaarden en Sara Van tiel, ter gelegenheid van hun zilveren huwelijksfeest 1858-19 mei-1883. z.p. Plano. Gedrukt in goud op blauw papier. 1883, 19 mei Gedicht ondertekend: Uwe liefhebbende kinderen.
goltzius.nl Lisse

Al onze prijzen zijn incl. BTW 9%. Voor de prenten wordt het te verrekenen BTW-tarief 21%.
Besloten Antiquariaat. Bezoek na afspraak.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel goltzius.nl.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met goltzius.nl
  • Na uw bestelling ontvangen u en goltzius.nl een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van goltzius.nl vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • goltzius.nl kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren