Titel

Italie thuis

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789043904575

Uitgever

Tirion Culinair

Prijs

25,00

Bijzonderheden

2002, gebonden, 20 x 26,5 cm. 224 blz. goed

Meer info
Ursula Ferrigno’s passie voor verse ingrediënten en Italiaans eten is ontstaan toen ze als klein meisje bij haar oma de heerlijkste typisch Italiaanse gerechten voorbij zag komen. Thuis kokkerellen heeft haar voorkeur en ze weet deze voorliefde met enthousiasme op anderen over te brengen. Ze geeft kooklessen, heeft haar bijdrage geleverd aan talloze tv-programma’s en heeft verscheidene succesvolle boeken geschreven.
Ursula Ferrigno is de belichaming van de Italiaanse passie voor goed eten bereid met de heerlijkste natuurlijke ingrediënten. In Italië thuis introduceert ze uit haar geboorteland afkomstige groenten, vruchten en zeevruchten in uw keuken door middel van eenvoudige, snelle en authentiek Italiaanse gerechten.
De recepten zijn gerangschikt per seizoen en binnen elk seizoen per ingrediënt. Ursula geeft bij elk ingrediënt aan hoe Italianen het het liefst bereiden en waarom de ingrediënten het beste vlak na de oogst gegeten kunnen worden, vers van het land.
Italië thuis staat boordevol verrukkelijke groente- en visschotels, van een kruidenomelet en broodjes met mozzarella en gegrilde paprika tot gemengde zeevruchten en zwaardvis in courgettebloemen, maar ook heerlijke broden, prachtige salades en zoete lekkernijen.
Afbeeldingen
Ferrigno, Ursula - Italie thuis
J.M. v/d Meer Alphen aan den Rijn

LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-

Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.

Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel J.M. v/d Meer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met J.M. v/d Meer
  • Na uw bestelling ontvangen u en J.M. v/d Meer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van J.M. v/d Meer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • J.M. v/d Meer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren