Titel
Pin-Up, a modest history
Schrijver
Gabor, Mark
Taal
Engels
Uitgever
Pan Books Ltd. London, 1974
Prijs
€ 8,50
Bijzonderheden
soft cover, i.g.st, kaft wat minder goed, fraai geillustreerd
Meer info
pin-up geschiedenis van 1901 tot Jane Fonda
Tommie
Sluis
Kontroleer ook even de SPAM box. Na vooraf betaling, gaat het boek dezelfde dag op de bus volgens tarieven Post NL. Ook DHL is mogelijk, graag aangeven voor bezorgen op huisadres of afhaalpunt.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Tommie
- Na uw bestelling ontvangen u en Tommie een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Tommie vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Tommie kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.