J.M. v/d Meer is momenteel afwezig,J.M. v/d Meer heeft de volgende melding achtergelaten:

Bestellingen geplaatst op vrijdag 1 mei worden verzonden of beantwoord op maandag 4 mei

De verkoper verwacht te reageren na 04-05-2026
Titel

Herstelwerk. De Geest werkt van schepping tot voleinding

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789023921424

Uitgever

Boekencentrum

Prijs

5,00

Bijzonderheden

2007, 2e druk, paperback, 152 blz. zeer goed

Meer info
'Ik ben van mijzelf niet zo spiritueel. En bovendien ben ik goed gereformeerd. Dus als je die twee samen neemt, dan kun je nagaan dat ik er nooit aan gedacht heb dat ik nog eens een boek zou schrijven over de gaven van de Geest...'
Zo begint: Willem Smouter dit boek, waarin hij toch een bijdrage wil leveren aan het broodnodige gesprek tussen gereformeerde en evangelische chriscenen. Als gereformeerde jongen heeft hij van charismatische kringen geleerd veel van de heilige Geest te verwachten. Het gereformeerde besef dat al onze rijkdom in Christus is, hoefde daar niet onder te lijden. Gereformeerd en evangelisch kunnen goed samen.
In dit boek verdiept de auteur zich in het gevoeligste punt tussen gereformeerden en evangelischen: de gaven van de Geest. Hij wil die gaven niet zien als een noodmaatregel uit de eerste eeuw, maar ook niet als een extraatje voor vermoeide christenen van nu. Hij ziet ze daarentegen als een wezenlijk deel van Gods weg van de schepping naar de voleinding: 'Wat onze God bedoelde bij de schepping, war hij herstelde in Jezus Christus en zal voltooien bij de wederkomst, dat wil de Geest in ons werken en ver-sterken.'
Een vehelderend boek dat het gesprek over de gaven van de Geest in een andere richting brengt.
Afbeeldingen
Smouter, Willem - Herstelwerk. De Geest werkt van schepping tot voleinding
J.M. v/d Meer Alphen aan den Rijn

LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-

Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.

Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel J.M. v/d Meer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met J.M. v/d Meer
  • Na uw bestelling ontvangen u en J.M. v/d Meer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van J.M. v/d Meer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • J.M. v/d Meer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren