Titel
Documents pour servir à l'histoire de l'invasion allemande dans les provinces de Namur et de Luxembourg. Quatrième partie: Le combat de Dinant.II. Le sac de la ville.
Schrijver
Schmitz, Jean et Nieuwland, Norbert
Taal
Frans
Uitgever
Bruxelles et Paris, G. van Oest & Cie, 1922.
Prijs
€ 30,00(Excl. verzendkosten)
Verzendkosten
Bijzonderheden
25,5x19,5 cm. 340 p. Geïllustreerd. Met uitklappende kaarten. Genaaid in een stevig papieren uitgeversband. Lichte afschaving van het papier onderaan de rug. Verder in goede staat. Ongeopend.
Meer info
Met een ex-libris van L. Fabry.
Afbeeldingen
zoekenvind
Mechelen
We contacteren u meestal reeds de dag zelf van een bestelling of vraagstelling. Als u na 3 dagen nog geen bericht van ons hebt ontvangen, dan betekent dit wellicht dat dit bericht bij de SPAM is terechtgekomen! Kijk dit dan zeker even na en stuur ons een mailtje indien u geen antwoord van ons terugvindt.. Alvast dank hiervoor.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met zoekenvind
- Na uw bestelling ontvangen u en zoekenvind een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van zoekenvind vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- zoekenvind kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.