Titel

Echt lekker eten met een voedselintolerantie

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789000310784

Uitgever

Van Dishoeck

Prijs

17,50

Bijzonderheden

2012, 240pp, Gebonden. In nieuwe staat.

Meer info
Flaptekst: Zonder tarwe, zuivelproducten, soja, eieren of gist en bijna zonder gluten, de heerlijke gerechten van Pippa bewijzen dat iedereen met een voedselintolerantie zorgeloos en lekker kan eten. Dit boek staat boordevol simpele maaltijden, salades, soepen, etentjes met vrienden, toetjes, tussendoortjes en allerlei heerlijk gebak waar iedereen van kan genieten, met of zonder voedselintolerantie.
Recensie: Dit boek is bedoeld voor iedereen die van koken en lekker eten houdt, maar vooral voor al die mensen met een voedselintolerantie, of voedselallergie. De recepten zijn gevarieerd, smaakvol en goed te bereiden. Pippa Kendrick heeft al jaren last van meervoudige voedselintoleranties en daarom kwam zij tot dit kookboek. Zij presenteert een nieuwe manier van koken met verse ingrediënten, waardoor je je goed voelt en de gerechten zijn erg lekker.
Afbeeldingen
Kendrick, Pippa - Echt lekker eten met een voedselintolerantie
Kendrick, Pippa - Echt lekker eten met een voedselintolerantie
Gourmand Gazette Sprang-Capelle

Welkom bij de boeken van GourmandGazette.nl, de site met nieuws over eten, drinken en uitgaan. De verzendkosten binnen Nederland bedragen € 5,95, buiten Nederland op aanvraag.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Gourmand Gazette.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Gourmand Gazette
  • Na uw bestelling ontvangen u en Gourmand Gazette een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Gourmand Gazette vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Gourmand Gazette kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren