Titel

Mosselboek

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789020964363

Uitgever

Lannoo

Prijs

15,00

Bijzonderheden

2006, Paperback met flappen. In nieuwe staat.

Meer info
Deze nieuwste creatie van culinair schrijver Stefaan Daeninck en fotograaf Sven Everaert biedt een frisse kijk op deze zilte lekkernij. Meer dan vijftig mosselgerechten, van ijskoud tot warm, worden op een heerlijke manier in beeld gebracht. Stefaan geeft een fascinerende inleiding over deze ware parel van de zee. Men kan het beschouwen als een vervolg op zijn succesvolle Oesterboek.
Dit zeer mooie mosselboek geeft verrassende recepten, die kort, bondig en zeer duidelijk zijn beschreven. Bij elk recept geeft Stefaan een wijnsuggestie. Naar onze mening staat het lekkerste mosselrecept op pagina 125, namelijk Zeeuwse mosselen met Belgische frieten! De recepten worden gerangschikt naar de seizoenen, maar bijna elk recept is het jaar rond te bereiden. Toch is het beter vanaf februari tot en met mei geen verse mosselen te eten, omdat de mosselen dan melken. Het boek is wel erg commercieel opgezet, de sponsors zijn zeer aanwezig in de tekst. Jammer dat dit boek een slappe kaft heeft, want dit boek verdient beter.
Afbeeldingen
Daeninck, Stefaan - Mosselboek
Daeninck, Stefaan - Mosselboek
Gourmand Gazette Sprang-Capelle

Welkom bij de boeken van GourmandGazette.nl, de site met nieuws over eten, drinken en uitgaan. De verzendkosten binnen Nederland bedragen € 5,95, buiten Nederland op aanvraag.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Gourmand Gazette.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Gourmand Gazette
  • Na uw bestelling ontvangen u en Gourmand Gazette een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Gourmand Gazette vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Gourmand Gazette kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren