Titel

Zeevruchten / snacks, salades, soepen en meer

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789043908771

Uitgever

Tirion Culinair

Prijs

9,00

Bijzonderheden

8200, 63pp, In nieuwe staat.

Meer info
Flaptekst: Eindeloze variaties met onder andere mosselen, garnalen, krab, inktvis en kreeft, dit boek zal steeds weer nieuwe inspiratie geven. Bij elk recept een prachtige kleurenfoto en informatie over het te maken gerecht. Van lichte snacks en voorgerechten tot stevige hoofdgerechten.

Wie van zeevruchten houdt, zal het water in de mond lopen bij het zien van de gerechten die zijn geïnspireerd op recepten uit allerlei landstreken. Schaal- en schelpdieren zijn licht, gezond en smakelijk en daarom geschikt voor iedere gelegenheid. Of het nu gaat om een voorgerecht, hoofdgerecht, salade of soep, met zeevruchten zet men altijd een heerlijk en verrassend gerecht op tafel.
Recensie: Dit kookboek beschrijft alleen recepten met zeevruchten, dus het zijn gerechten met dure ingrediënten. De recepten zijn goed te bereiden al schrijft men weer over sla bij Sint-Jacobsschelpen.
Afbeeldingen
Neuman, G. - Zeevruchten / snacks, salades, soepen en meer
Neuman, G. - Zeevruchten / snacks, salades, soepen en meer
Gourmand Gazette Sprang-Capelle

Welkom bij de boeken van GourmandGazette.nl, de site met nieuws over eten, drinken en uitgaan. De verzendkosten binnen Nederland bedragen € 5,95, buiten Nederland op aanvraag.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Gourmand Gazette.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Gourmand Gazette
  • Na uw bestelling ontvangen u en Gourmand Gazette een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Gourmand Gazette vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Gourmand Gazette kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren