Titel

Vega & Vlees / vegetariers en vleeseters samen aan tafel

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789023011835

Uitgever

Becht's Uitgevers-Maatschappij, H.J.W.

Prijs

13,75

Bijzonderheden

2006, Gebonden, In nieuwe staat

Meer info
Wat doe je als een van je gezinsleden besluit vegetariër te worden? In Vega & Vlees doet Leatitia van Nierop overzichtelijk uit de doeken hoe je zonder extra rompslomp een overheerlijke maaltijd tevoorschijn tovert voor zowel vegetariërs als vlees- en viseters. Rode (= vlees) en groene (= vegetarisch) tekstgedeelten geven in één oogopslag aan of er vlees in een gerecht gebruikt wordt, en wanneer en hoe je het eten kunt splitsen in een portie voor de vegetariër(s) en een portie mét vlees voor de rest van het gezin. Het boek staat boordevol ideeën om een maaltijd aan te passen aan de wensen van beide soorten disgenoten. Laetitia van Nierop is werkzaam in de catering en moeder van een vegetarische dochter (en een niet-vegetarische zoon). Ze is dus gedwongen ‘ervaringsdeskundige’, dol op koken en ze verwent haar gezin graag met bijzonder en lekker eten volgens het ‘combi-koken’-concept.
Afbeeldingen
Nierop, Laetitia van - Vega & Vlees / vegetariers en vleeseters samen aan tafel
Nierop, Laetitia van - Vega & Vlees / vegetariers en vleeseters samen aan tafel
Gourmand Gazette Sprang-Capelle

Welkom bij de boeken van GourmandGazette.nl, de site met nieuws over eten, drinken en uitgaan. De verzendkosten binnen Nederland bedragen € 5,95, buiten Nederland op aanvraag.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Gourmand Gazette.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Gourmand Gazette
  • Na uw bestelling ontvangen u en Gourmand Gazette een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Gourmand Gazette vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Gourmand Gazette kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren