Titel

De hoogste vrijheid ; Over het hoogste gezag.

Schrijver
ISBN

9789062565344

Uitgever

Amsterdam : VU Uitgeverij, [1987]. 2 Vols. Paperback. Herdrukken t.g.v. de 150e geboortedag van Jhr. Mr. A.F. de Savornin Lohman, 29 mei 1837. 4;52,40 pp. In orig. map. Conditie: als nieuw

Prijs

12,95

Bijzonderheden

Conditie: als nieuw. RECHT

Meer info
Bevat: [1]: Inleiding bij Over het hoogste gezag en De hoogste vrijheid / J. de Bruijn. [2]: De hoogste vrijheid. - Facs. herdr. van de uitg.: Amsterdam : Wormster, 1887. [3]: Over het hoogste gezag. - Facs. herdr. van de uitg.: Utrecht : Kemink, 1884.
Afbeeldingen
Savornin Lohman, A.F. de. - De hoogste vrijheid ; Over het hoogste gezag.
Savornin Lohman, A.F. de. - De hoogste vrijheid ; Over het hoogste gezag.
Kloof Antiquariaat Amsterdam

ALLEEN VERZENDING MOGELIJK - Mailorder only.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Kloof Antiquariaat.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Kloof Antiquariaat
  • Na uw bestelling ontvangen u en Kloof Antiquariaat een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kloof Antiquariaat vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Kloof Antiquariaat kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren