boekmakelaar is momenteel afwezig,boekmakelaar heeft de volgende melding achtergelaten:

01012035

De verkoper verwacht te reageren na 01-01-2035
Titel

Concurrentievoordeel. De beste bedrijfsresultaten behalen en behouden

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789025400866

Uitgever

Business Contact

Prijs

9,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1996, 5e dr., 547 pp., paperback. NIEUWSTAAT

Meer info
Nieuwstaat.

Concurrentievoordeel' begint waar 'Concurrentiestrategie', het boek waarmee Michael Porter grote bekendheid kreeg, eindigt. Liet hij in 'Concurrentiestrategie' het wat en waarom van concurrentiestrategieën zien, in 'Concurrentievoordeel' beschrijft hij het hoe; hoe kunnen de beste bedrijfsresultaten verkregen én behouden worden. Het boek biedt de strategische planner uitgebreide analyseschema's, waarmee hij de prestaties van zijn bedrijf voor de toekomst kan bepalen. Porter introduceert het begrip 'waardeketen', een sleutelwoord in het onderzoek naar, en aanpak van álle activiteiten binnen een bedrijf op een geïntegreerde wijze. Aan de orde komen onder meer:
- de waardeketen voor de verschillende bedrijfstakken
- het behalen van kostenvoordeel
- het voeren van een succesvolle differentiatiestrategie
- technologische ontwikkeling en concurrentievoordeel
- de noodzaak van een horizontale strategie
- het belang van een verdedigingsstrategie
- het voeren van een aanvalsstrategie.
Afbeeldingen
Porter, Michael - Concurrentievoordeel. De beste bedrijfsresultaten behalen en behouden
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekmakelaar.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren