Titel
Van spaghetti naar asperges - recepten voor slimmer organiseren
Schrijver
Zondag, Herman
Taal
Nederlands
Uitgever
Barnyard
Prijs
€ 3,75(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2012, 2e ruk, hardcover, gebonden, in zeer goede staat (nieuwstaat)
Meer info
'Van Spaghetti naar Asperges' presenteert de succesrecepten uit de keuken van AFAS Software. Herman Zondag legt het geheim van een lekkere organisatie uit aan de hand van het SIMPEL-model, met de kernwaarden Snelheid, Integratie, Meerwaarde, Passie, Eenvoud en Lef. In een spannend managemantkookavontuur met sterrenchef Karl van Baggem krijgen deze recepten een extra dimensie.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenzee
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenzee een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenzee vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenzee kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.