Titel
De nieuwe taalgids, jaargang 69, nummer 3, mei 1976
Schrijver
Berg, B. van den e.a. (redactie)
Taal
Nederlands
Uitgever
H.D. Tjeenk Willink
Prijs
€ 2,00(Excl. verzendkosten)
Beschikbaar
2 exemplaren
Bijzonderheden
ingenaaid, blz. 179-282, 23x14 cm.
Meer info
- P. Lammens-Pikhaus: Het tafelspel bij de Rederijkers
- A.M. Musschoot: Poésie pure: een confrontatie Karel van de Woestijne - Paul van Ostaijen
- H.T.M. van Vliet: Alexander en de Tijd; enige structuuraspecten van Couperus' Iskander
- W. Kusters: Gerrit Kouwenaars "Lied van de japanse schim"
- P. van Hauwermeiren: De weglaatbaarheid van het voorzetsel in situerende temporale bepalingen
- J.A. Verschoor: Deletie in het kader van "topic" en "comment": een taalkundige beschouwing
- R. Haest: Betekenis van de comparatief
Afbeeldingen
Let op: uit ervaring blijkt dat ons antwoord via Boekwinkeltjes in uw Spam-box terecht kan komen. Lijkt het erop dat u geen antwoord krijgt? Kijk daar dan even.
De meeste boeken in deze 'bak' kosten minder dan 2 euro. Sommige boeken zijn iets duurder. Bij zulke goedkope boeken zijn de verzendkosten verhoudingsgewijs hoog. Houdt u hier rekening mee!
Of nog beter: druk de verhouding door het bestellen van een paar boeken tegelijk.
Deze boeken verstuur ik (gezien de prijs) in een 'gewone' envelop. Stelt u prijs op een 'bubbeltjesenvelop', maakt u dan 25 cent extra over.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Uitverkoopbak
- Na uw bestelling ontvangen u en Uitverkoopbak een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Uitverkoopbak vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Uitverkoopbak kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.