Titel
Marketingkansen in de sport
Schrijver
Wijk, Jan van
Taal
Nederlands
Uitgever
Arko Sports Media // Verzendkosten Nederland = 3,60 euro
Prijs
€ 6,40(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Nieuw boek. Geen onderstrepingen, er is niet in geschreven, geen naam voorin.
Meer info
Marketingkansen in de sport - Communicatie in de klantrelatie
Jan van Wijk
Marketingkansen in de sport is het eerste Nederlandstalige boek dat het brede perspectief van marketing en sport onder de aandacht brengt. De zowel praktijkgerichte als theoretische diepgang zorgt ervoor dat sportorganisaties competenties in marketing en sport kunnen verwerven. Talrijke mogelijkheden worden aangereikt om adequaat in te spelen op de vele marketingkansen die zich in de sportorganisaties voordoen. Het uiteindelijke doel is immers om sportorganisaties in de gelegenheid te stellen de marketingpraktijk in de sport naar een professioneler niveau te brengen.
Managers, marketingdeskundigen, bestuurders en geïnteresseerden in de sport krijgen door dit werk een veelheid aan marketingkansen aangedragen. Ook is het boek een welkome aanvulling voor studenten in het hoger economisch onderwijs in Nederland en België en voor hen die een post-universitaire opleiding in sportmanagement volgen.
Afbeeldingen
Bij het verzenden bereken ik alleen de kosten van de postzegels:. .
en vanaf 50 gram t/m 2 kilo =:€ 3,60
Pakket PostNL in kartonnen doos (max 10kg) = €6,75 / verzenden met UPS =4,20 e
Waarschuwing voor kopers uit BELGIË
max. 20 gr=2,11 euro
max. 50 gr=4,22 euro
max. 100 gr=6,33 euro
max. 350 gr=8,44 euro
max. 1000 gr=9,00 euro
Verzenden naar België kan ook met Vinted. Dan moet u het pakje ophalen bij een Vinted locatie bij u in de buurt=3,99 euro. Daarvoor heb ik wel uw telefoonnummer nodig.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met StijnStreuvels
- Na uw bestelling ontvangen u en StijnStreuvels een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van StijnStreuvels vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- StijnStreuvels kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.