Titel
GEUZENKERST Novelle
Schrijver
Leiker, Sjoerd
Taal
Nederlands
Uitgever
Ypse-fecit, 1988
Prijs
€ 16,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
18 p. Hardcover. In uitmuntende conditie.
Meer info
"Een ontwerp, een eerste versie van dit korte verhaal, werd geschreven te Amsterdam, in de hongerwinter van 1944/45. Het manuscript isdaarna zoekgeraakt en door de uitgever teruggevonden in de correspondentie van een oude dame. Na 44 is dezse vertellking, op verzoek van de uitgever, door de auteur persklaar gemaakt en uitgegeven in het jaar Onzes Heren 1988."
"Oplage 120 ex., waarvan 30 gebonden gesigneerd, uitsluitend bestemd voor vrienden en relaties van auteur en uitgever. Dit is nummer XV." + signatuur.
Toegevoegd een losse kleurenfoto van Sjoerd Leiker, gedateerd 8.6.'79.
"Oplage 120 ex., waarvan 30 gebonden gesigneerd, uitsluitend bestemd voor vrienden en relaties van auteur en uitgever. Dit is nummer XV." + signatuur.
Toegevoegd een losse kleurenfoto van Sjoerd Leiker, gedateerd 8.6.'79.
PRIKKELDRAAD
Amsterdam
Op verzoek worden foto's van niet-gefotografeerde boeken toegestuurd.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met PRIKKELDRAAD
- Na uw bestelling ontvangen u en PRIKKELDRAAD een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van PRIKKELDRAAD vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- PRIKKELDRAAD kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.