boekmakelaar is momenteel afwezig,boekmakelaar heeft de volgende melding achtergelaten:

01012035

De verkoper verwacht te reageren na 01-01-2035
Titel

De onnodige Boerenoorlog. Deel 1 De Boeren in de aanval

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789059940055

Uitgever

Aprilis

Prijs

35,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2003, 135 pp., hardcover. Als nieuw

Meer info
Als nieuw, naam op schutblad verder in nieuwstaat.

De Boerenoorlog woedde ruim een eeuw geleden in Zuid-Afrika tussen afstammelingen van Nederlandse emigranten, de Boeren, aan de ene kant en het Britse leger aan de andere kant. Groot-Brittannië was toen de grootste koloniale mogendheid en wilde ook heel Zuid-Afrika in zijn macht krijgen. Daarvoor moesten twee kleine Boerenrepublieken worden veroverd. De oorlog duurde van 1899 tot 1902 en werd door een hedendaagse Brit onnodig en smerig´ genoemd.
Dit boek beschrijft zorgvuldig het verloop van de oorlog in de eerste maanden. De Boerenrepublieken Transvaal en Oranje Vrijstaat profiteerden nog van hun numerieke overwicht, waardoor zij in staat waren grote delen van de Britse gebieden Kaapkolonie en Natal te bezetten. Van de expedities en de bloedige veldslagen die daarbij werden geleverd zijn uitvoerige beschrijvingen opgenomen, toegelicht met kaarten. De uitgave is rijk geïllustreerd.
Afbeeldingen
Verstegen, Math - De onnodige Boerenoorlog. Deel 1 De Boeren in de aanval
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekmakelaar.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren