boekmakelaar is momenteel afwezig,boekmakelaar heeft de volgende melding achtergelaten:

01012035

De verkoper verwacht te reageren na 01-01-2035
Titel

Digitale fotografie Canon EOS 350D

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789045640877

Uitgever

Easy Computing

Prijs

9,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2007, 3e dr., 318 pp., hardcover. NIEUWSTAAT

Meer info
Nieuwstaat.

Met de Canon EOS 350D hebt u een spiegelreflexcamera voor professioneel gebruik. De EOS 350D Digital is uitgevoerd met de gerenommeerde CMOS-technologie en produceert een fantastische beeldkwaliteit dankzij de 8,0 Megapixel resolutie. De krachtige DIGIC II architectuur is afkomstig van Canon pro-serie camera's en garandeert dat geen compromissen nodig zijn bij intelligente, effectieve en supersnelle beeldverwerking.

In dit boek over Canon EOS 350D raait alles om praktische en creatieve fotografie. Christian Haasz geeft uitleg bij de vele instellingen en opties van uw camera. De cameratechnieken en RAW-conversie, die het fundament leveren voor creatieve digitale fotografie, worden helder en duidelijk uitgelegd. Aan de hand van vele workshops uit de dagelijkse fotopraktijk ontdekt u hoe u foto's met een maximale beeldkwaliteit kunt maken. Daarom ligt de focus op de parameters voor een opname, zoals optimale lichtverhouding en de keuze voor het juiste perspectief. Deze factoren zijn bij de kwaliteit van een opname doorslaggevend.

Het boek is de ideale begeleider voor wie dier-, landschap- en portretfotografie beoefent, maar ook voor wie foto's wil maken tijdens bijzondere gebeurtenissen zoals een geboorte of een live-concert.
Afbeeldingen
Haasz, Christian - Digitale fotografie Canon EOS 350D
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekmakelaar.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren