Titel
Gelopen kaarten. Wageningen rond 1900
Schrijver
Huijser, Wim en Harry Harsema
Taal
Nederlands
ISBN
9789075271966
Uitgever
Blauwdruk
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Beschikbaar
3 exemplaren
Bijzonderheden
NIEUW, 2015, Hardback oblongformaat,160 pag., met zwart/witte foto's van oude ansichten (gelopen kaarten).
Meer info
‘Gelopen kaarten’ zijn beschreven en verstuurde prentbriefkaarten. De eerste generatie daarvan werd aangeduid als ‘voorlopers’. Rond het begin van de vorige eeuw was het versturen van deze kaarten uitermate populair – ook bij toeristen die in Wageningen verbleven. Bijzonder is dat de achterkant uitsluitend bestemd was voor adressering en de verstuurder dus op de voorkant zijn of haar boodschap schreef. De combinatie van afbeelding en geschreven tekst geeft een heel persoonlijke sfeertekening van het Wageningen van destijds. Dit door Wim Huijser en Harry Harsema samengestelde boek bevat 133 gelopen kaarten uit Wageningen. Het is het meest complete overzicht van afbeeldingen van Wageningen ruim honderd jaar geleden.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Buddingh-Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Buddingh-Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Buddingh-Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Buddingh-Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.