Titel

De voorhoede van de opsporing. Evaluatie van de kernteams als instrument in de aanpak van zware georganiseerde criminaliteit

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789059018051

Uitgever

Elsevier

Prijs

10,00

Bijzonderheden

2002, paperback, 377 blz. zeer goed exemplaar

Meer info
De zeven kernteams lopen in Nederland voorop in de aanpak van georganiseerde criminaliteit. Werkend in beslotenheid blijven de ruim zeshonderd kernteamrechercheurs ook voor hun politiecollega's moeilijk toegankelijk. Een onderzoeksteam van de Nederlandse Politie Academie en ES&E kreeg in de zomer van 2001 de opdracht vast te stellen in hoeverre deze gespecialiseerde eenheden erin slagen hun moeilijke missie te volbrengen. Dit rapport aan de regering maakt duidelijk dat het rechercheren buiten de waan van de dag goede kansen biedt. Deze worden center door gebrekkige aansturing, conflicterende belangen, onervaren personeel en een nog altijd inadequate informatiehuishouding onvoldoende benut. Sommige teams excelleren in het combineren van inlichtingenwerk met snelle operaties. Andere gelden als centra van expertise op hun criminaliteitsveld, maar de rest slaagt er nauwelijks in om los te komen van de belangen van de politieregio waarin ze zijn gevestigd.

Dit onthullende rapport speelt in het debat over de noodzaak van een nationale recherche een doorslaggevende rol. Duidelijk wordt dat de strategische sturing vanuit het Openbaar Ministerie om verbetering vraagt. Ook bestaat er in het politieveld gerede twijfel over het vermogen van het Korps Landelijke Politie Diensten om een landelijke operationele recherchedienst te dragen. Voor insider en buitenstaander bieden de portretten van de afzonderlijke teams een zeldzaam gedetailleerde inkijk in recherchewerk aan de frontlinie.
Afbeeldingen
Klerks, P.P.H.M. / Velt, C.J.E. in 't  / Wijk, A. Ph. van / Scholtes, M.M.E.A. / Nijmeijer, P.S. / Velde, J.G.M. van der - De voorhoede van de opsporing. Evaluatie van de kernteams als instrument in de aanpak van zware georganiseerde criminaliteit
J.M. v/d Meer Alphen aan den Rijn

LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-

Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.

Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel J.M. v/d Meer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met J.M. v/d Meer
  • Na uw bestelling ontvangen u en J.M. v/d Meer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van J.M. v/d Meer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • J.M. v/d Meer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren