Titel
Heemschut - Augustus 1991 - No. 4
Schrijver
Kamerling, Drs. J. (eindred.)
Taal
Nederlands
Uitgever
Bond Heemschut
Prijs
€ 1,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
geniet, 42 blz.
Meer info
- Stijlvol Hilversum
- Hilversums Wethouder Hugo Versloot over het Raadhuis
- Het waterig oog van de bisschop (Vollenhove)
- Met Jacob Cats op de kaai (Brouwershaven)
- Van Groothoofd tot Hoek van St. Joost (Dordrecht)
- Gashouders zonder gas
- Een dubbele kroon op het werk van de Stichting Oude Groninger Kerken
- Winkelpuienbeleid in Kampen, wie pakt de draad weer op?
- Fietsroute Het Gooi
- Belangstelling in Renkum voor historie omgeving groeit
- Noordhollandse watertorens wettelijk beschermd
- Gotische kathedralen en de 'Kathedraal van Haarlem
- De ijskelder van Huis Doorn
Afbeeldingen
Let op: uit ervaring blijkt dat ons antwoord via Boekwinkeltjes in uw Spam-box terecht kan komen. Lijkt het erop dat u geen antwoord krijgt? Kijk daar dan even.
De meeste boeken in deze 'bak' kosten minder dan 2 euro. Sommige boeken zijn iets duurder. Bij zulke goedkope boeken zijn de verzendkosten verhoudingsgewijs hoog. Houdt u hier rekening mee!
Of nog beter: druk de verhouding door het bestellen van een paar boeken tegelijk.
Deze boeken verstuur ik (gezien de prijs) in een 'gewone' envelop. Stelt u prijs op een 'bubbeltjesenvelop', maakt u dan 25 cent extra over.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Uitverkoopbak
- Na uw bestelling ontvangen u en Uitverkoopbak een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Uitverkoopbak vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Uitverkoopbak kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.