Titel

De voeten van Abdullah - Veelgeprezen debuut, bekroond met de E. du Perronprijs 1996.

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789041720047

Uitgever

Rainbow 371 - pb 151 pag. Rug goed.

Prijs

5,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1998 (1996¹)

Meer info
In De voeten van Abdullah roept een verteller via herinneringen zijn kindertijd op in een Marokkaans dorpje met zijn sprookjesachtige wonderen en fantastische seksuele belevenissen in een strenge gemeenschap. En van de demonen van het dorp komt hij terecht bij 'de sirenen van het Avondland'.

De voeten van Abdullah is het veelgeprezen debuut van Hafid Bouazza en werd bekroond met de E. du Perronprijs 1996. Deze editie werd in 2002 aangevuld met een nieuw verhaal en een nawoord.

Hafid Bouazza (1970), winnaar van de Amsterdamprijs voor de Kunsten 2003, publiceerde verder onder meer Momo, Een beer in bontjas, Salomon en Paravion, dat De Gouden Uil won en voor de ako Literatuurprijs werd genomineerd. Bovendien vertaalde hij Shakespeares Othello en Het temmen van een feeks.

'Dit debuut ritselt en dwarrelt van belofte. Bouazza heeft een onderwerp, een palet en een zwierige hand van schilderen.'
de volkskrant

'Hafid Bouazza is een van de interessantste jonge schrijvers van dit moment.'
nrc handelsblad

'Als dit geen poëzie is!'
doeschka meijsing, elsevier

'een glansrijk en origineel bewijs van te kunnen schrijven'
vrij nederland
Afbeeldingen
Bouazza (8 maart1970 in Oujda, Morocco - 29 april 2021 Amsterdam), Hafid - De voeten van Abdullah - Veelgeprezen debuut, bekroond met de E. du Perronprijs 1996.
Ponsava Books Leidschendam

Deelnemer als particulier sinds het begin van Boekwinkeltjes in 2002 - mr drs Hans P. van Weeren, Karekietlaan 6, 2261 CK Leidschendam. Bank NL34INGB0000150049. Verzendkosten: alleen de PostNL kosten (met track and trace) worden in rekening gebracht.(er wordt gebruik gemaakt van postzegels). Bij vragen het aparte vragenformulier gebruiken, niet het bestelformulier - die vragen worden vaak niet tijdig gelezen. Bij vragen op het bestelformulier geldt het als onherroepelijke bestelling. Toezending geschiedt zo mogelijk per ommegaande na ontvangst van de bestelling, U ontvangt gelijktijdig een e-mail die als rekening geldt. Op het vragenformulier kunt U ook vooraf vragen wat de verzendkosten zullen zijn of informeren of bijvoorbeeld open verzending van boeken mogelijk en goedkoper is. In vakantieperioden kan enige vertraging optreden. Bij niet-verzekerde verzending geschiedt de verzending voor rekening en risico van de koper. Paypal mogelijk (tegen een toeslag van 5%). Wereldwijde verzending. Afhalen en annuleren van een geplaatste bestelling is helaas niet mogelijk.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Ponsava Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Ponsava Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Ponsava Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ponsava Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Ponsava Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren