J.M. v/d Meer is momenteel afwezig,J.M. v/d Meer heeft de volgende melding achtergelaten:

Bestellingen geplaatst op vrijdag 1 mei worden verzonden of beantwoord op maandag 4 mei

De verkoper verwacht te reageren na 04-05-2026
Titel

De Kruistochten

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789040090943

Uitgever

Museum Catherijneconvent / Waanders

Prijs

7,00

Bijzonderheden

2005, paperback, 96 blz. zeer goed

Meer info
De kruistochten zorgden voor ingrijpende veranderingen in de samenleving van zowel Europa als het Midden Oosten. Wat waren de motieven van de kruisvaarders om huis en haard te verlaten? En hoe dachten hun tegenstanders over de invallers uit het Westen? Dit zijn vragen waar de lezer van deze publicatie antwoord op zal krijgen.
Aan de hand van objecten - schatten, meegenomen tijdens plunderingen - uit het Museum Catharijneconvent te Utrecht, leidt Babette Hellemans het onderwerp en spitst haar verhaal op de Johannieters, die in de vijftiende eeuw in het museumgebouw waren gehuisvest. Daarnaast gaat één van de grootste experts op dit gebied, Jonathan Riley-Smith, uitvoerig in op de religieuze implicaties van deze heilige oorlog. Ooggetuigenverslagen van joodse, islamitische en christelijke herkomst vertellen het verhaal verder. Naast deze essays haalt de lezer informatie uit een tijdbalk, een lijstje met Pausen, een glossarium, kaarten van Europa en Klein-Azië en routebeschrijvingen van kruistochten en pelgrimsroutes. Dit rijk geïllustreerde boek zal met veel plezier worden gelezen door geïnteresseerden in geschiedenis en religies.
Afbeeldingen
Bartelink, Nicolette e.a. - De Kruistochten
J.M. v/d Meer Alphen aan den Rijn

LET OP: bevestigingen komen soms in de spambox terecht
De boeken worden goed verpakt in een stevige kartonnen verpakking.
Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u maximaal 5.95 euro (binnen Nederland )
Naar België zullen de verzendkosten meestal 7.95 euro bedragen.
Verzending vindt plaats met postnl voor pakketpost kan soms voor DHL of DPD worden gekozen.
Is het verzendadres niet in Nederland, België of Duitsland dan is het minimum bestelbedrag € 15,-

Geen verzending naar de Verenigde staten

Let u vooral op het juist invullen van uw emailadres.

Privacy: De door de koper verstrekte gegevens worden door ons alleen gebruikt als verzendgegevens en contactinformatie betreffende de geplaatste bestelling. Zij worden niet gedeeld met derden.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel J.M. v/d Meer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met J.M. v/d Meer
  • Na uw bestelling ontvangen u en J.M. v/d Meer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van J.M. v/d Meer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • J.M. v/d Meer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren