Boekenprinses is momenteel afwezig,Boekenprinses heeft de volgende melding achtergelaten:

In verband met omstandigheden worden bestellingen van 6 mei 2026 tot 25 mei 2026 vanaf 26 mei 2026 verzonden.

De verkoper verwacht te reageren na 26-05-2026
Titel

Links!

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789029508544

Uitgever

Uitgeverij De Arbeiderspers, 3e druk, 1986

Prijs

2,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

186 pp, paperback, naam voorin, in hele nette staat (klein vlekje boeksnede)

Meer info
Links! is een Hollands drama dat speelt in het zogenaamde alternatieve studentenmilieu aan het einde van de jaren zestig en de eerste jaren van het daaropvolgende decennium.De hoofdpersoon van dit boek wordt gegrepen door het maoïsme en gaat met vier volwassenen en twee kinderen in een commune wonen. Al gauw beginnen voor hem de problemen: hij is niet strak genoeg in de leer, spuit morfine en leest reactionaire boeken. Na een paar jaar wordt hij uit de leefgemeenschap gestoten en zal zijn leven een reactionaire vorm aannemen.Links! is een tragisch, tragikomisch maar vooral ook vrolijk boek. Vijf jongens die in de polder Mao's leer proberen uit te dragen, de twee kinderen die er niets van begrijpen en het centrale vraagstuk: hoe pas je homoseksualiteit in Mao's leer en de Culturele Revolutie in?Links! is een uniek boek omdat het over een periode gaat die in de Nederlandse literatuur nauwelijks be schreven werd terwijl zij tot de meest treurige maar ook hilarische van het naoorlogse, vaderlandse revolutiedenken behoort.
Afbeeldingen
Buch, Boudewijn - Links!
Boekenprinses Nuis

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.

Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.

We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.

De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.

Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenprinses.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenprinses
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenprinses een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenprinses vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenprinses kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren