Titel
Geschiedenis van de suikerrietcultuur in Suriname
Schrijver
Jan Veltkamp
Taal
Nederlands
ISBN
9789081946773
Uitgever
Veka Productions
Prijs
€ 4,95
Bijzonderheden
2015, als nieuw, geniet, 40 pagina's
Meer info
Er zijn in suriname ongeveer 200 plantages geweest waar suikerriet werd verbouwd. De laatste, Marienburg, is omstreeks 1988 gesloten. In dit boekje worden veel aspecten van de suikerrietcultuur in Suriname beschreven. Als laatste komt de huidige situatie aan de orde. Suikerriet is omstreeks 1650 in Suriname geintroduceerd. Met foto's, 40 pagina's.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Veka Productions
- Na uw bestelling ontvangen u en Veka Productions een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Veka Productions vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Veka Productions kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.