boekmakelaar is momenteel afwezig,boekmakelaar heeft de volgende melding achtergelaten:

01012035

De verkoper verwacht te reageren na 01-01-2035
Titel

De kunst van succesvol ondernemen op basis van ondernemingsprocesbeheer

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789013017458

Uitgever

Kluwer

Prijs

6,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2004, 202 pp., paperback. NIEUWSTAAT

Meer info
Nieuwstaat.

De kunst van succesvol ondernemen is geschreven door twee ondernemers die in de praktijk de antwoorden hebben gevonden en die antwoorden ook daadwerkelijk hebben doorgevoerd in hun organisatie. Er ontstond een heldere visie die de grondslag vormde voor hun succes: Ondernemingsprocesbeheer (OPB®).

Inzicht in processen is de basis voor grip op een organisatie. Dat wordt duidelijk bij de uitwerking van de toepasbaarheid van OPB® voor diverse branches. Het zijn niet alleen ongrijpbare externe factoren die je ondernemerssucces maken of breken. Je hebt bepaalde factoren zelf in de hand om je doel te bereiken. Een inspirerend boek over management met onderwerpen als leiderschap en sturen op indicatoren. Maar ook over automatisering. Het resultaat is even simpel als intrigerend: werkplezier.
Afbeeldingen
Mars, Piet, Ton van der Veldt - De kunst van succesvol ondernemen op basis van ondernemingsprocesbeheer
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekmakelaar.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren