Titel

Een praktische kijk op marketing- en strategiemodellen

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Academic Service

Prijs

14,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2011, 2e druk, 3e oplage, in zeer goede staat (nieuwstaat)

Meer info
Wanneer gebrainstormd wordt over een nieuwe marketing- of bedrijfsstrategie, is het fijn als er beproefde modellen beschikbaar zijn, zodat geen belangrijke zaken over het hoofd worden gezien en het proces zo gestructureerd mogelijk verloopt. Ook deze volledig herziene druk van Een praktische kijk op marketing- en strategiemodellen (inmiddels al 15.000 exemplaren verkocht) biedt een unieke mix van klassieke, beproefde modellen en recente, baanbrekende modellen, die zo zijn beschreven dat er direct mee gewerkt kan worden. Met online beschikbare interactieve worksheets en checklists van de modellen.

Recensie(s)
De auteurs beschrijven de 21 huns inziens meest belangrijke en toepasbare marketing- en strategiemodellen. Zij vormen een mix van klassieke, beproefde en recente modellen, ingedeeld en beschreven volgens de stappen van het planningsproces. Ieder model wordt bondig uitgelegd, met voorbeelden toegelicht en voorzien van schema's en checklists. Via de speciaal voor dit boek opgezette website www.marketingmodellen.nl kunnen deze laatste digitaal worden geraadpleegd, gebruikt en gedownload. In combinatie met de website een zeer praktisch boek. Goed leesbaar. Ook de website is inzichtelijk en gemakkelijk om in te navigeren. Een prima naslagwerk voor de manager en of diegene die een strategie of marketingplan moet schrijven.
Afbeeldingen
Mandour, Yousri; Bekkers, Marleen - Een praktische kijk op marketing- en strategiemodellen
Boekenzee Nijkerk

Verzendkosten conform tarieven Post NL

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenzee.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenzee
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenzee een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenzee vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenzee kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren