Titel
Voor ik doodga
Schrijver
Downham, Jenny
Taal
Nederlands
ISBN
9789045800882
Uitgever
Mouria - Amsterdam
Prijs
€ 4,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2009, 303 pp paperback (zeer goed!) Staat van het boek: 9.5
Meer info
(Mouria - Amsterdam)
ISBN 978 90 458 0088 2
uitgave uit 2009
303 pp paperback
(zeer goed!)
Staat van het boek: 9.5
Als je 16 bent, ligt het leven nog voor je. Zo niet voor Tessa (ik-figuur). Zij heeft al enige jaren leukemie en heeft van de artsen te horen gekregen, dat ze nog maar korte tijd te leven heeft. Die tijd wil ze goed gebruiken en daarom maakt ze een lijst van tien dingen die ze nog per se wil doen, waaronder seks hebben, drugs gebruiken, een hele dag op alles ja zeggen, beroemd worden en verliefd. Samen met haar vriendin Zoey maakt ze een aantal dromen waar; het is Adam die haar het beste geeft: van vriendschap naar seks en van seks naar liefde. Met gemak stap je het leven van Tessa binnen en leer je haar, haar ziekte en al haar dromen kennen. Zonder ook maar ergens pathetisch of meelijwekkend te worden, lukt het de schrijfster in haar debuutroman om alle facetten van leven en dood te laten zien, door de ogen van een 16-jarige die gaat sterven. Een uitgave voor alle leeftijden, die ontroert, die laat lachen en laat huilen en die je vooral heel stil maakt. Winnaar Branford Boase Award 2008. Filmeditie* met foto-omslag van de hoofdrolspelers. Vanaf ca. 15 jaar.
Prijs €4,-
Afbeeldingen
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Stanley&Livingstone
- Na uw bestelling ontvangen u en Stanley&Livingstone een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Stanley&Livingstone vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Stanley&Livingstone kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.