Titel

HUWELIJKEN WORDEN IN DE HEMEL GESLOTEN Nederlandsche bewerking van Willem van der Veer

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Randapol Uitgeversbedrijf, Den Haag

Prijs

12,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

79 p. 16cm Met portret van de schrijver en enkele foto's van toneeluitvoeringen. Licht sleets, vrij goed.

Meer info
"Foto's van W. van der Veer zijn gemaakt door fotografie Bach, Rotterdam."

Willem van der Veer was acteur.

Over uitgeversbedrijf Randapol, Den Haag, is niets te vinden op internet.
PRIKKELDRAAD Amsterdam

Op verzoek worden foto's van niet-gefotografeerde boeken toegestuurd.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel PRIKKELDRAAD.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met PRIKKELDRAAD
  • Na uw bestelling ontvangen u en PRIKKELDRAAD een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van PRIKKELDRAAD vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • PRIKKELDRAAD kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren