Titel
De firma Rembrant: schilder tussen handel en kunst
Schrijver
Alpers, Svetlana
Taal
Nederlands
Uitgever
Bert Bakker, Amsterdam 1989
Prijs
€ 8,50
Bijzonderheden
Gebonden met stofomslag, 295 pp, ills. zw/w en kleur
Meer info
Het boek van deze hoogleraar aan de universiteit van Berkeley herijkt ons begrip van Rembrants carriere en geeft een wezenlijk inzicht in de werkwijze van deze schilder.
Afbeeldingen
Biddingboeken
Dronten
Voor verzending (in Ned.) als brievenbuspakje, berekenen wij een vast bedrag van Euro 3,95. Voor postpakketten via DHL vanaf Euro 4,45.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Biddingboeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Biddingboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Biddingboeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Biddingboeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.