In verband met omstandigheden worden bestellingen van 6 mei 2026 tot 25 mei 2026 vanaf 26 mei 2026 verzonden.
De verkoper verwacht te reageren na 26-05-2026
Titel
Handboek moraliseren. Burgerschap en ongedeelde moraal
Schrijver
Tonkens, Evelien; Uitermark, Justus; Ham, Marcel
Taal
Nederlands
ISBN
9789055157273
Uitgever
Uitgeverij Van Gennep, 2006
Prijs
€ 3,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
207 pp, softcover, in goede staat
Meer info
Moraliseren heeft een negatieve bijklank. We associ n het met spruitjeslucht en benepen burgerlijkheid, autoritaire baasjes en betweterige schooljuffen. Voor ons gevoel staat moraliseren lijnrecht tegenover vrijheid, respect en tolerantie. Tegenover ruimdenkendheid en ieder in zijn waarde laten. Toch zijn er situaties waarin moraliseren onvermijdelijk is. Overheden en organisaties moraliseren noodgedwongen wanneer zij het openbare leven vormgeven. Buurtregisseurs, leraren of jongerenwerkers kunnen hun beroep niet uitoefenen zonder te moraliseren.
In het Handboek moraliseren onderzoeken wetenschappers en journalisten hoe professionals maar ook gewone burgers in uiteenlopende maatschappelijke praktijken moraliseren. Zo beschrijft Marcia Luyten de worsteling van docenten op het vmbo om hun leerlingen iets bij te brengen. Ren iekstra onderzoekt hoe buren met elkaar in gesprek gaan over de buurt. Justus Uitermark en Marcel Ham analyseren de moraliserende stijl van allochtone bestuurders als Aboutaleb, Karacaer en Marcouch. Hoe voeren deze mensen gesprekken, en wat voor strategie hanteren zij daarbij? Wat gebeurt er in het grijze gebied tussen vrijheid en dwang?
Afbeeldingen
Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.
Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.
We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.
De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.
Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenprinses
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenprinses een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenprinses vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenprinses kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.