Titel

De branding / Het ijshuis

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

De Boekerij

Prijs

5,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

De branding: 1999, 1ste druk, gebonden / Het ijshuis: 1992, pocket. Beiden in zeer goede staat

Meer info
Prijs is voor beide boeken. Ook los van elkaar te bestellen voor 2,75 per boek.
Afbeeldingen
Walters, Minette - De branding / Het ijshuis
Boekenzee Nijkerk

Verzendkosten conform tarieven Post NL

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenzee.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenzee
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenzee een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenzee vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenzee kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren