Titel

Closing time Jan Vanriet.

Schrijver
Uitgever

BE, LUDION , 2010

Prijs

34,90

Verzendkosten

€ 6,99

Bijzonderheden

Gebonden, 24.9x20.4x3 cm 318pp *als nieuw !! . ISBN 9789055449606.

Meer info
Vanriet als schilder, maar ook als curator: hij toets zijn werk aan 93 kunstenaars. Voor de tentoonstelling 'Closing Time' (24 april ? 17 oktober 2010), een van de laatste in Het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten te Antwerpen vooraleer het sluit voor ingrijpende verbouwingswerken, zet beeldend kunstenaar Jan Vanriet een groots parcours uit in de collectie oude en moderne meesters in het museum. Vanriet zal hiervoor een keuze maken van bijna tweehonderd werken uit zijn thematische reeksen en deze samenbrengen met evenveel werken uit de museumverzameling die inhoudelijk of stilistisch verwant zijn. Vanriet als schilder, maar ook als curator: hij toetst zijn werk aan dat van 93 kunstenaars, aan belangrijke stukken van de collectie en aan sluimerende parels uit de reserve. De museumcollectie zal door de symbiose met de schilderijen van Vanriet (van figuratief tot abstract, van minimalistisch tot exuberant) een indrukwekkend hedendaags verhaal vertellen over het menselijk tekort. Jan Vanriet (? 1948) is een van de meest toonaangevende Belgische kunstenaars. Hij exposeerde op de Biennales en op andere belangrijke kunstevenementen. Zijn veelzijdigheid toont zich in zowel monumentale muurschilderingen als in gedreven tekeningen bij literaire teksten en essays. Voor Stefan Hertmans is Vanriet een oeuvrebouwer, 'een semioticus met verf', voor Cees Nooteboom 'de seismograaf van het geheim, een instrument dat schrijft met de onrust die Schoonheid heet.'
Afbeeldingen
Doorman, Maarten; Rinckhout,  Erik; Vertaler Gardner Donald - Closing time Jan Vanriet.
Erik Tonen Books Antwerpen

Bedankt voor uw bestelling bij Erik Tonen Books! **De verzendkosten NL en BE bedragen bij ons altijd €6,99 per bestelling, ongeacht gewicht en formaat.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Erik Tonen Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Erik Tonen Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Erik Tonen Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Erik Tonen Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Erik Tonen Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren