Titel
Mozart and the Netherlands. A bicentenarian Retrospect
Schrijver
Peddemors, Arie, Leo Samama
Taal
Engels
ISBN
9057302446
Uitgever
Walburg Pers, 2003
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
nieuw, geb. met stofomslag - 320 blz. met CD Variations, Volume II
Meer info
Boek (onbeschadigd) kan met dunne verpakking (plastic folie met papieren envelop) als brievenbuspost worden verzonden. Beschadigingen op risico van de besteller.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Opera Mundi
- Na uw bestelling ontvangen u en Opera Mundi een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Opera Mundi vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Opera Mundi kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.