Titel
Europa en de Europese naties
Schrijver
Pomian, Krzysztof
Taal
Nederlands
Uitgever
Wereldbibliotheek, Amsterdam
Prijs
€ 3,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1993, 234 pag., paperback, zgan
Meer info
Een terugblik op de Europese geschiedenis. De huidige poging tot eenwording is niet de eerste. Integendeel de geschiedenis van Europa wordt gekenmerkt door fluctuaties tussen het streven naar eenheid en de hardnekkige neiging tot versplintering. twintig eeuwen lang verschuiven de grenzen en wisselen de krachtsverhoudingen voordurend.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boek in Orden
- Na uw bestelling ontvangen u en Boek in Orden een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boek in Orden vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boek in Orden kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.